KONST / Litografier / Färglitografi 13464556

nr 1346 4556

Ricarda Dietz

(f. 1939), Tyskland

Färglitografi, Signerad, numrerad 474/600. Motivet: 40x47 cm

Ricarda Dietz, tysk konstnär född 1939.

Utrop:

300 kr

måndag 7 september 2020
kl 18:58:59

Ricarda Dietz

Läs mer om Ricarda Dietz